Pro Evolution Soccer zapowiedziany. Na okładce Neymar

Konami ogłosiło, że Neymar Jr. będzie główną twarzą gry PES 2016. Poznaliśmy także datę premiery gry – odbędzie się ona 17 września.

Rozgrywający właśnie swój najlepszy sezon w karierze Neymar Jr. stanie na czele PES 2016. Światowej sławy napastnik pomógł swojemu klubowi wygrać zarówno La Liga, jak i Copa Del Rey, zdobywając bramkę w finale. Sięgnął także po zwycięstwo w Lidze Mistrzów UEFA, której wyłączna licencja udzielona została PES 2016. Ten zaledwie 23-letni zawodnik już jako nastolatek był złotym dzieckiem brazylijskiego futbolu, obecnie zaś pełni rolę kapitana reprezentacji. Niebywała szybkość, zabójcza celność i niesamowite zdolności dryblowania uczyniły z Neymara Jr. supergwiazdę piłki nożnej, a to przecież dla niego zaledwie początek. Teraz zawodnik stanie się twarzą PES 2016 – jego wizerunek znajdzie się na wszystkich materiałach promocyjnych.

„To dla mnie zaszczyt, że znajdę się na okładce PES 2016” – oświadczył Neymar Jr. „Seria ta zawsze słynęła z niespotykanego realizmu i doskonałego sterowania. Bardzo się cieszę ze współpracy z tak utalentowanym zespołem jak Konami. Fascynuje mnie ilość pracy wkładanej w tworzenie gry, w jak najwierniejsze odwzorowanie najważniejszych zawodników futbolu. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć się w akcji. ”

Poznaliśmy także trochę szczegółów na temat samej produkcji. Tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer zaoferuje lepszy system kolizji, ulepszoną sztuczną inteligencję, większą kontrolę cieszynek, zmiany w grafice i fizyce, dynamiczne warunki pogodowe oraz nowych komentatorów – Petera Drury’a oraz Marco Hagemanna.

Dowiedzieliśmy się także, że licencja na rozgrywki pucharowe pod egidą UEFY – Ligę Mistrzów, Ligę Europy oraz Superpuchar – została przedłużona o kolejne trzy lata i nie zabraknie ich nie tylko w nadchodzącym PESie, ale także w kolejnych.

Gra pojawi się zarówno na PS3 jak i PS4.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers