Przed Ryu i Kenem kolejne starcia. Premiera Street Fighter V w edycji Arcade

Przed Ryu i Kenem kolejne starcia. Premiera Street Fighter V w edycji Arcade

Dzisiaj debiutuje Street Fighter V: Arcade Edition, czyli edycja popularnej bijatyki m. in. z kilkoma nowymi trybami. W Arcade Mode będziemy mogli przypomnieć sobie wszystkie odsłony 30-letniej już serii, natomiast w trybie Extra Battle zmierzymy się z wieloma ograniczonymi czasowo wyzwaniami. Zobaczcie zwiastun premierowy gry oraz zapoznajcie się z krótką informacją prasową od polskiego wydawcy.

Co istotne, osoby posiadające oryginalną edycję Street Fighter V będą mogli zapoznać się ze wszystkimi nowościami całkowicie za darmo, z wyłączeniem dodatkowych postaci, za które należy zapłacić prawdziwą gotówką lub tą zdobywaną w czasie rozgrywki. Poniżej wspomniana informacja:

Z przyjemnością informujemy, że dziś, 19 stycznia, do sprzedaży trafiło pudełkowe wydanie gry Street Fighter V: Arcade Edition na konsolę PlayStation 4.Rozszerzona edycja najnowszej części kultowej serii bijatyk ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

W skład Street Fighter V: Arcade Edition, poza oryginalną wersją gry Street Fighter V, wchodzą:

  • nowy tryb Arcade,
  • nowy tryb Extra Battle,
  • nowe ataki V-trigger,
  • galeria,
  • przebudowany interfejs,
  • dodatkowe postacie.

Nowy Trybie Arcade pozwala graczom przypomnieć sobie 30 letnią historię bestsellerowej serii Street Fighter. Wybierz jedną z sześciu różnych ścieżek i rywalizuj w meczach z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, aby odkryć różne końcówki w zależności od poczynań gracza. Z kolei w Extra Battle Mode na graczy czekają wyzwania ograniczone czasowo, w których będą mogli skorzystać z Fight Money, aby otrzymać ekskluzywny dla każdego miesiąca strój premium. Zakończ wszystkie cztery wyzwania każdego miesiąca, aby otrzymać specjalny strój, unikatowy dla tego trybu. A to nie koniec atrakcji! Street Fighter V będzie regularnie aktualizowany o nową zawartość, którą będziemy ujawniać na bieżąco.

Obecni gracze Street Fighter V i przyszli nabywcy Street Fighter V: Arcade Edition zostaną umieszczeni w tej samej puli graczy, którzy będą mogli rywalizować między sobą dzięki multiplatformowej grze online na PS4 i PC tworząc jednolitą bazę fanów. Wszystkie popremierowe dodatki, takie jak postacie do pobrania, można uzyskać całkowicie bezpłatnie, kończąc różne wyzwania w grze i otrzymując wirtualną walutę zwaną Fight Money.

Zostaw komentarz