„Przelej krew z Bloodborne” – PlayStation Polska zachęca do oddania krwi

„Przelej krew z Bloodborne” – PlayStation Polska zachęca do oddania krwi

SCEP rozesłało informację prasową, w której informuje o akcji mającej związek z przyszłotygodniową premierą Bloodborne. Firma zachęca graczy do zostania dawcami krwi.

Dla wielu z nas wizyta u lekarza, podczas której ma zostać pobrana krew, jest równie przerażająca co przestąpienie progu nowego świata. Jednakże to właśnie mierząc się z własnym strachem, zdobywamy najwspanialsze nagrody.

Z okazji premiery Bloodborne na PlayStation 4 Sony Computer Entertainment Polska rzuca graczom wyzwanie, aby połączyli siły, zakasali rękawy, stanęli oko w oko ze swoim strachem i w dniu 25 marca 2015 roku oddali krew na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Warszawie, udowadniając tym samym, że potrafią stawić czoła wszystkiemu, co stanie im na drodze. W końcu po walce z demonami i potworami igła to nic takiego!

Dla tych, którzy zdecydują się oddać krew przewidziane są niespodzianki od PlayStation Polska.

Wzorując się na początku najnowszej gry studia From Software, pt. Bloodborne – gdzie bohater przechodzi tajemniczą transfuzję krwi w nadziei na pozbycie się koszmarów, które go nękają – prosimy graczy o oddanie krwi, aby pomóc w ratowaniu życia i walce z chorobami. Utrata krwi w imię gry wideo nigdy nie była tak satysfakcjonująca!

Gracze nie będą musieli udawać się do tajemniczego miasta Yharnam, aby wziąć udział w akcji. Wystarczy,  że w dniu 25 marca 2015 rokuzjawią się przy Pałacu Kultury i Nauki obok Stacji Metro Centrum w Warszawie w godzinach 11:00 – 16:00.

Przez „podzielenie się” krwią fani Bloodborne nie tylko zbliżą się do świata gry, ale także pomogą w leczeniu ofiar wypadków i wspomogą potrzebujących. Dla tych, którzy zdecydują się przelać krew z Bloodborne przewidziane są dodatkowe atrakcje, w tym możliwość zagrania w Bloodborne na miejscu.

To proste – oddajcie krew i poczujcie się jak w Bloodborne. Gra w Polsce zadebiutuje już 25 marca 2015 r.

Zostaw komentarz