Przygód na Dzikim Zachodzi ciąg dalszy. Od dzisiaj zaczniemy testować Red Dead Online

Przygód na Dzikim Zachodzi ciąg dalszy. Od dzisiaj zaczniemy testować Red Dead Online

Od dzisiaj Rockstar Games dopuści nas do sieciowych rozgrywek w Red Dead Redemption 2, które wzorem GTA Online, mają zatrzymać nas na Dzikim Zachodzie na kolejne miesiące i lata. Nie ulega bowiem wątpliwości, że deweloper będzie długo wspierał i rozwijał tryb sieciowy, sam zresztą przyznaje, że na razie Red Dead Online jest w wersji beta i czeka na wszelkie sugestię graczy.

Jednak nie wszyscy 27 listopada zmierzą się w rozgrywkach multiplayer. Taką możliwość, od godziny 14:30, otrzymają jedynie posiadacze Red Dead Redemption 2 w edycji Ultimate. Jutro, tj. 28 listopada, o tej samej porze do zmagań dołączą osoby, które grały w produkcję w dniu premiery, 29 listopada przyłączą się ci co grali w dniach 27 – 29 października, a od 30 listopada Red Dead Online dostępne będzie dla wszystkich.

Rockstar Games na razie nie zdradził szczegółów dotyczących rozgrywki, np. dostępnych trybów, ale ma to zrobić jeszcze dzisiaj – wtedy zaktualizujemy newsa. Na razie zapoznajcie się notką zamieszczoną na stronie Rockstara, której fragment przeklejam poniżej:

Premiera Red Dead Online Beta to pierwszy krok na drodze do zbudowania ewoluującego i dynamicznego świata, a okres beta testów pozwoli nam uporać się z początkowymi trudnościami, jakie trapią praktycznie każdą grę sieciową o takim rozmachu.

Chcielibyśmy, by w ten proces zaangażowali się członkowie naszej oddanej społeczności, którzy pomogą nam wyłapać błędy, podzielą się swoimi opiniami i wspólnie z nami ukształtują przyszłość Red Dead Online. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych gier postaramy się, by premiera Red Dead Online była możliwie jak najlepsza, i zachęcamy naszych graczy, by dzielili z nami tę radość przez nadchodzące tygodnie i miesiące.

Zostaw komentarz