[AKTUALIZACJA] Rockstar Games zapowiada Red Dead Redemption 2. Obejrzyjcie zwiastun

W niedzielę na profilach Rockstar Games na portalach społecznościowych pojawiło się czerwone logo, w poniedziałek deweloper opublikował jednoznaczną grafikę, prezentującą „siedmiu wspaniałych” na tle zachodzącego słońca. Dzisiaj potwierdzono to, co od dwóch dni przewidywaliśmy – powstaje druga odsłona Red Dead Redemption!

Kontynuacja growego westernu zadebiutuje jesienią 2017 roku i choć na ten moment nie ujawniono szczegółowych informacji na temat produkcji, najprawdopodobniej będzie to prequel, który przedstawi wydarzenia wcześniejsze w stosunku do tych z części pierwszej. Więcej dowiemy się na pewno ze zwiastuna, który zostanie opublikowany w czwartek o godzinie 17:00.

Zapoznajcie się z informacją prasową przesłaną do nas przez polskiego wydawcę Red Dead Redemption 2, firmę Cenega:

Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to nadzwyczajna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki. Ogromny i klimatyczny świat gry stanowi też fundament dla nowych doświadczeń w rozgrywce sieciowej.

Podczas tworzenia Red Dead Redemption 2 nasz zespół urzeczywistnia wizję wirtualnej rozrywki w tętniącym życiem świecie. Mamy nadzieję, że nasze bogate doświadczenie pozwoli zapewnić graczom fantastyczne doznania – stwierdził Sam Houser, założyciel Rockstar Games.

Przy okazji, zapraszamy na naszą partnerską stronę poświęconą Rockstar Games – rockstar98.com.

EDIT @ 20.10: 

Zgodnie z obietnicą, 20 października o godzinie 17 opublikowano pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2. Oglądajcie:

Zostaw komentarz