Rozpoczyna się trzecia apokalipsa, z Furią w roli głównej. Premiera Darksiders III

Dzisiaj debiutuje trzecia odsłona serii Darksiders. Po Wojnie i Śmierci, tym razem wcielamy się w Furię i wraz z nią rozpętujemy kolejną apokalipsę, polując na Siedem Śmiertelnych Grzechów. Zobaczcie zwiastun premierowy produkcji.

W Darksiders III, grze akcji typu hack’n’slash, wracamy na apokaliptyczną Ziemię i wcielamy się w Furię, aby dopaść i pozbyć się Siedmiu Śmiertelnych Grzechów. Najbardziej nieprzewidywalna i enigmatyczna z Czterech Jeźdźców, Furia, musi podołać tam, gdzie wielu z nich poniosło porażkę – przywrócić równowagę siłom, które obecnie niszczą Ziemię. Darksiders III to długo oczekiwany, trzeci rozdział wysoko ocenianej serii Darksiders. Rozległy świat gry Darksiders III to otwarta, żywa, planeta Ziemia, zniszczona przez wojnę i rozpad i opanowana przez naturę. Furia będzie przemieszczać się między różnymi środowiskami, walcząc z przeróżnymi stworzeniami i odblokowując zagadki, jednocześnie rozwijając historię Darksiders.

Wprowadzenie na rynek Darksiders III to triumfalny powrót klasycznej marki gier akcji z elementami przygody – to była prawdziwa praca z miłości dla zespołów THQ Nordic i Gunfire Games. Podobnie jak większość zespołu, zostałem fanem Darksiders grając w pierwszą część na PlayStation 3 i Xbox 360, kiedy wprowadzono ją na rynek w 2010 roku. Pojawienie się Darksiders III i obu prequeli na Xbox One X i PlayStation 4 dzisiaj – w 2018 roku – oznacza, że nie tylko satysfakcjonujemy niezwykle cierpliwą i lojalną bazę fanów, ale także wprowadzamy całe nowe pokolenie graczy w fantastyczny świat Darksiders! – mówi Reinhard Pollice, Producent Wykonawczy Darksiders oraz Dyrektor ds. rozwoju biznesu i produktu w THQ Nordic.

Zostaw komentarz

Na tapecie
DOOM Eternal