Serca z Kamienia skruszeją 13 października. Pudełkowe wydanie dodatku będzie zawierać karty do gwinta

CD Projekt RED podał datę premiery pierwszego dodatku do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Rozszerzenie „Serca z Kamienia” będzie miało swoją premierę 13 października.

Co więcej, deweloper zaplanował także pudełkowe wydanie dodatku, w którym – co prawda – nie będzie płyty (a jedynie kod na pobrania wersji cyfrowej), ale za to znajdą się w nim dwie talie do gwinta, czyli wiedźmińskiej karcianki. Pudełko można kupić w sklepie cdp.pl i radzę się pospieszyć, bo jest to wydanie limitowane.

Zapoznajcie się z informacją prasową, która zdradza wszystkie potrzebne szczegóły, a także obejrzycie zwiastun i obrazki z Serc z Kamienia.

Drugie rozszerzenie do Wiedźmina 3 – Krew i Wino – pojawi się w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

Wciel się w legendarnego zabójcę potworów Geralta z Rivii i staw czoło Olgierdowi von Everecowi, bezlitosnemu przywódcy rozbójnickiej bandy, który w tajemniczy sposób zyskał dar nieśmiertelności. Zaplanuj podróż i ruszaj w drogę – “Serca z Kamienia” to przygoda, podczas której poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele będąc opętanym przez ducha oraz zmierzysz się z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze.

W dodatku zaplanowanym na 13 października 2015 znajdzie się ponad 10 godzin nowych przygód, nieznani wcześniej bohaterowie, potężne potwory, wyjątkowy romans oraz całkowicie nowa historia, zależna od wyborów gracza. Rozszerzenie wprowadza również system Słów Runicznych, co pozwoli graczom odkryć nieznane wcześniej aspekty rozgrywki i przeniesie mechanikę walki na zupełnie nową płaszczyznę.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers