Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutował i… precyzyjnie zestrzelił kurs akcji CI Games

Od wczoraj wcielać możemy się w kolejnego snajpera od studia CI Games. Niestety, po opublikowaniu pierwszych recenzji okazało się, że strzelec wyborowy, zamiast precyzyjnie trafiać do wrogów ustrzelił swojego producenta i wydawcę, gdyż oceny były na tyle słabe, że akcje firmy poszybowały w dół i to aż o 40%! Tak czy siak, watro jednak zobaczyć zwiastun premierowy, szczególnie, że to polska produkcja i zdecydować samemu czy ma się ochotę na wyruszenie na ratunek bratu z karabinem snajperskim w dłoniach.

O sytuacji wypowiedział się także Marek Tymiński, prezes CI Games:

Jesteśmy przekonani, że gra jest dobra, co potwierdzają pozytywne oceny użytkowników. Pierwszy odbiór graczy jest wyraźnie lepszy niż oceny recenzentów i naszych poprzednich gier. Recenzje są czynnikiem istotnym, ale nie decydującym o sukcesie gry. Sniper Ghost Warrior 3 to ambitny, duży i jakościowy projekt. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby udoskonalić grę i zapewnić graczom dobrą rozrywkę. Równocześnie z premierą przekazaliśmy graczom najnowszy patch poprawiający większość błędów. Część recenzentów oparła swoją opinię o niepoprawioną wersję. Wszystkich kwestii technicznych jeszcze nie udało nam się poprawić.

Oceny wystawiane przez krytyków wahają się w granicach szóstek i rzeczywiście – narzekają oni w dużej mierze na technikalia, ale także m. in. na słabą fabułę, oprawę czy słabiutki polski dubbing. Zobaczcie wspomniany zwiastun premierowy:

Zostaw komentarz