Spidey od Insomniac zarzuci sieci na złoczyńców już we wrześniu

Insomniac Games zdradziło datę premiery swojego autorskiego Spider-Mana. Na pajęczynie pohuśtamy się już naprawdę niedługo, bo we wrześniu! Oprócz ujawnienia daty premiery, autorzy pokazali, jak wyglądać będzie pudełko z grą, a także zdradzili zawartość dwóch edycji specjalnych oraz ujawnili bonusy dla osób, które zdecydują się na zamówienie przedpremierowe.

Aby nie owijać w bawełnę (a raczej w pajęczynę). Edycja The Digital Deluxe zawierać będzie – oprócz samej gry – dodatkowe trzy fabularne rozdziały zatytułowane jako „The City That Never Sleeps”, które pojawiać się będę po premierze gry. Edycja kolekcjonerska natomiast to dodatkowo figurka Spider-Mana, steelbook oraz książeczka z grafikami. Jeśli natomiast zdecydujecie się na zakup którejkolwiek z edycji przed premierą to otrzymacie trzy kostiumy (na razie ujawniono wdzianko Spider-Punk), gadżet w postaci drona oraz trzy dodatkowe punkty umiejętności, a w celu upiększenia naszej konsoli także awatar i motyw. Wszystkie dodatki i gadżety zobaczycie na poniższych grafikach.

Warto wspomnieć także, że Spider-Man zawitał w tym miesiącu na okładce magazynu Game Informer, co oznacza, że przez najbliższy miesiąc na stronie magazynu pojawiać się będą jakieś materiały z produkcji.

Spider-Man ukaże się 7 września 2018 roku.

Zostaw komentarz

Na tapecie
A Plague Tale: Innocence