Talion kolejny raz mierzy się Sauronem i jego orkami, jednak teraz ma swoją armię. Fabularny zwiastun Śródziemia: Cienia Wojny

Warner Bros. pokazało nowy zwiastun Śródziemia: Cienia Wojny, tym razem przybliżający nam warstwę fabularną pozycji. Co prawda Talion nosi nowy pierścień, dzięki któremu powoła do życia armię, jednak nie oznacza to, że starcia z orkami, Nazgulami czy samym Sauronem będzie łatwiejsze niż poprzednio.

Poniżej obejrzycie zwiastun oraz zapoznacie się z jego krótkim opisem. Przypominamy przy okazji, o czym informowaliśmy w ostatniej Pigo0le, że Śródziemie: Cień Wojny zaliczył małe opóźnienie i zamiast w sierpniu zadebiutuje 10 października.

Zobacz jak Talion i Kelebrimbor wykorzystują siłę nowego Pierścienia, by wykuć armię i stawić czoła najgroźniejszym z wrogów, w tym Sauronowi i jego Nazgulom, w monumentalnej bitwie o Śródziemie. Film prezentuje wielu nowych sojuszników, przeciwników i stworzeń, które Jasny Pan spotka w tej nowej historii, powstającej dzięki rozbudowanemu Systemowi Nemezis.

Zostaw komentarz

Na tapecie
DOOM Eternal