Telltale Games zdradza swoje plany. The Walking Dead: The Final Season, Batman: The Enemy Within oraz The Wolf Among Us 2

Telltale Games, specjaliści o przygodowych gier opartych na znanych i popularnych markach, zdradzili swoje plany na najbliższe miesiące. Już w sierpniu zagramy w drugi sezon Batmana, zaś w następnym roku poznamy dalsze perypetie bohaterów The Wolf Among Us oraz ostatni sezon The Walking Dead.

Pierwszy epizod Batman: The Enemy Within zadebiutuje 8 sierpnia. W nowym sezonie Batman zmierzy się z Riddlerem, który terroryzuje Gotham City. W grze ponownie usłyszymy Troya Bakera jako człowieka-nietoperza oraz Anthony’ego Ingrubera w roli Jokera. Zobaczcie kilka screenów:

Ponadto, jak wspomnieliśmy w nagłówku, w przyszłym roku zagramy w The Wolf Among Us 2, kontynuację gry opartej na komiksowej serii Fables, oraz w The Walking Dead: The Final Season, w którym poznamy zakończenie historii Clementine. Więcej informacji odnośnie tych tytułów ma pojawić się w późniejszym czasie, znacznie bliżej ich premiery.

Zostaw komentarz