The Following to fabularne rozszerzenie do Dying Light

Jeszcze przede chwilą, w dwudziestej czwartej Pigo0le, informowałem, że Techalnd w zwiastunie podsumowującym wszystkie wydane rozszerzenia do Dying Light ujawnia pierwsze fragmenty z kolejnego dodatku. Teraz poznaliśmy jego nazwę i pierwsze szczegóły.

Dodatek nazywać będzie się The Following i będzie rozszerzeniem fabularnym, który dodatkowo wprowadzi do gry pojazdy typu buggy. Dodatek zostanie pokazany na gamescom, jednak tylko dziennikarzom – szersza publiczność zobaczy go niedługo po zakończeniu targów. Tymon Smektała z Techalndu powiedział:

Dying Light: The Following to ogromne rozszerzenie, pełne zupełnie nowych, rewolucyjnych elementów rozgrywki. Jest to coś wielkiego, co nada grze zupełnie nowego smaku. Sama nowa mapa ma rozmiar wszystkich obszarów z Dying Light razem wziętych. Zwracamy baczną uwagę na informacje płynące od fanów, by lepiej ukształtować to, co tu tworzymy. Mamy nadzieję, że ludzie dostrzegą, że to nowe rozszerzenie jest skierowane przede wszystkim do fanów.

Przybliżona data premiery The Following nie jest na razie znana. Co istotne, posiadacze przepustki sezonowej do Dying Light pobiorą dodatek za darmo.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake