[AKTUALIZACJA] Topory w dłoń! Assassin’s Creed Valhalla ujawniony

[AKTUALIZACJA] Topory w dłoń! Assassin’s Creed Valhalla ujawniony

Krążące od jakiegoś czasu pogłoski potwierdziły się i Ubisoft ogłosił, że kolejna gra z serii Assassin’s Creed zabierze nas w czasy walecznych wikingów. Akcja gry dziać się będzie w IX-wiecznej Anglii, kiedy rozwijające się królestwa mierzyć się będą z naporem brodatych wojowników. Wcielimy się w Eivora – mężczyznę albo kobietę – który/a przepłynie wraz ze swoim ludem przez Morze Północne w poszukiwaniu nowego domu. Cel osiągniemy nie tylko przy pomocy toporów, ale także za sprawą dyplomacji, choć ukryte ostrze bez wątpienia też się przyda.

Produkcja ma posiadać efektowny system walki, ale również elementy strategii w postaci rozbudowy własnej osady. Weźmiemy udział w napaściach na wrogie warownie, a w wolnych chwilach zapolujemy, połowimy ryby czy weźmiemy udział w pijackich gierkach, by jak najlepiej poczuć klimat, jaki panował wtedy u skandynawskiego ludu.

Poniżej znajdziecie pierwsze obrazki oraz kinowy zwiastun. Warto też odnotować ciekawą formę, jaką wybrał Ubisoft by zaprezentować grę. Przez przeszło osiem godzin mogliśmy oglądać zapis relacji, podczas której rysownik tworzył oficjalny artwork z gry na końcu której ostatecznie ujrzeliśmy wyczekiwane przez fanów logo.

Assassin’s Creed Valhalla ukaże się w okresie świątecznym na PS4 i PS5.

AKTUALIZACJA @ 07.05:

Do sieci trafił nowy materiał z gry, ukazujący także nieco rozgrywki:

Zostaw komentarz