Toussaint zwiedzimy jeszcze w maju

CD Projekt RED ujawnił w końcu datę premiery drugiego rozszerzenia do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Krew i Wino zadebiutuje za trzy tygodnie, 31 maja. Zobaczcie zwiastun oraz nowe screeny!

Dodatek, tak jak poprzedni, zakupić będziemy mogli w edycji limitowanej, zawierający tym razem dwie pozostałe talie do gry w gwinta – Królestw Północy i Nilfgaardu. Kupicie ją tutaj. Zapoznajcie się także z fragmentem informacji prasowej przesłanej do nas przez wydawcę gry, firmę cdp.pl:

Krew i Wino, ostatnia misja Geralta z Rivii, to godne zwieńczenie Dzikiego Gonu. W dodatku znajdziecie ponad 90 nowych zadań, co przekłada się na ponad 30 godzin rozgrywki. Mam nadzieje, że ten dodatek zapadnie graczom w pamięć na długi czas – mówi Konrad Tomaszkiewicz z CD PROJEKT RED – i dodaje: Krew i Wino to również mnóstwo nowych mechanik rozgrywki, takich jak: nowy system mutacji czy dynamiczny system Ciekawych Miejsc, czyli Points of Interest, a także nowa talia do Gwinta i… własny kąt dla Geralta. A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją.

Poniżej znajdziecie wspomniany zwiastun oraz siedem nowych obrazków. Dodatkowo, dorzucam klip opublikowany przez portal tvgry.pl zawierający 20 minut rozgrywki prosto z rozszerzenia.

Zostaw komentarz

Na tapecie
DOOM Eternal