Twin Mirror na pierwszej rozgrywce

Podczas tegorocznych targów E3 Dontnod, twórcy m. in. przygodówek Life is Strange, zapowiedzieli swoją nową produkcję o tytule Twin Mirror. W grze będziemy musieli odkryć tajemnicę miasteczka Basswood, do którego bohater wraca po latach na pogrzeb swojego przyjaciela. Zobaczcie pierwszy klip z rozgrywki z polskimi napisami.

Z informacji prasowej przesłanej nam przez polskiego wydawcę, Cenegę, możemy wyczytać:

Twin Mirror to narracyjna gra przygodowa tworzona przez Bandai Namco Entertainment Europe we współpracy z DONTNOD Entertainment, czyli studio odpowiedzialne za wysoko ocenianą grę Life is Strange. W tym psychologicznym thrillerze fabuła będzie napędzana decyzjami podejmowanymi przez gracza. Wraz z głównym bohaterem przeżyjemy emocjonującą podróż pełną dojrzałych motywów, takich jak powrót do domu, złamane serce, czy zmagania z dorosłością.

Pierwszy oficjalny zwiastun przedstawia początkowy epizod gry zatytułowany Lost on Arrival. Zapoznaje on graczy z głównymi elementami tej narracyjnej przygody oraz prezentuje więcej informacji na temat rzeczywistości Basswood oraz mechaniki Pałacu Umysłu.

Zaprezentowany fragment rozgrywki przeprowadzi graczy przez pierwszą zagadkę, jaką napotkają w grze. Wideo pokazuje sposób w jaki gracze wykorzystają zdolności umysłu Sama do odkrycia tajemnic Basswood – i znalezienia odpowiedzi na pytanie dlaczego obudził się w motelowym pokoju z zakrwawioną koszulą.

Twin Mirror ukaże się w przyszłym roku.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Sekiro: Shadows Die Twice