Ubisoft w ofensywie. Wydawca zapowiada Far Cry 5 i The Crew 2, a nowy Asasyn wkroczy w nową erę

Wczoraj Ubisoft przedstawił swoje plany wydawnicze na rozpoczęty niedawno rok fiskalny, który zakończy się 31 marca 2018 roku. Francuski wydawca ogłosił, że w tym czasie wyda cztery duże gry, z czego do tej pory oficjalnie znaliśmy tylko jedną – opóźnione South Park: The Fractured But Whole, a trzy tak naprawdę zapowiedziano – sequele serii Far Cry oraz The Crew, a także nowego Asasyna.

Oznacza to, że na jesieni i na wiosnę przyszłego roku zagramy m. in. w Far Cry 5, które – zgodnie z plotkami – ma być osadzone na Dzikim Zachodzie, pościgamy się na nowych terenach w The Crew 2, a także, zgodnie z doniesieniami, popływamy po Nilu w Assassin’s Creed Origins. Warto dodać, że Ubisoft zapewnił, że nowy Asasyn będzie początkiem nowej ery, więc spodziewać możemy się odświeżenia nieco skostniałej formuły, a marka może ponownie przekonać do siebie osoby, które ostatnio się nią trochę znudzili. Szczegóły dotyczące gier poznamy najpewniej na nadchodzących, czerwcowych targach E3.

Co więcej, Ubisoft jest w bardzo dobrym humorze, bo dużą sprzedażą i ciągłą popularnością cieszą się dwa niedawno wydane tytuły wydawcy – For Honor oraz Ghost Recon: Wildlands.

Zobaczcie opublikowane loga:

Zostaw komentarz