Until Dawn zadebiutuje 26 sierpnia. Posłuchajcie jak gra będzie brzmieć po polsku

Until Dawn – gra tworzona na wzór horrorów klasy B, w której wcielimy się w grupę nastolatków muszących przetrwać noc w domku w środku lasu – zadebiutuje 26 sierpnia. SCEP opublikował także materiał, na którym zobaczyć możemy aktorów dubbingujących wcielających się w bohaterów gry.

Poniżej zapoznacie się z przesłaną do nas informację prasową, a także obejrzycie nowy zwiastun produkcji i wspomniany klip z prac nad dubbingiem.

Sony Computer Entertainment Polska informuje, że w najnowszej grze Until Dawn – będącej tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4 – w rolach głównych będzie można usłyszeć znane aktorki młodego pokolenia: Aleksandrę Szwed, Maję Bohosiewicz oraz Martę Wierzbicką.

Gracz będzie mógł poczuć się częścią historii dzięki obsadzie z udziałem młodych, polskich aktorek znanych z telewizji, teatru i kina oraz niesamowitej oprawie, którą udało się powołać do życia dzięki mocy PlayStation 4. Maja Bohosiewicz − polska aktorka teatralna i filmowa znana m.in. z roli w filmie „Wojna żeńsko-męska” podkłada głos jednej z bohaterek o imieniu Ashley. Aleksandrę Szwed – aktorkę filmową i teatralną, uczestniczkę licznych programów telewizyjnych – usłyszymy jako Emily. Natomiast Marta Wierzbicka – aktorka teatralna i serialowa oraz blogerka użyczyła głosu Jessice.

Until Dawn to historia o tym, jak niewinny wypad ośmiorga przyjaciół na oddaloną od cywilizacji górę niespodziewanie zamienia się w piekło – zostają odcięci od świata i stają się świadkami lawiny mrożących krew w żyłach wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że nie są na szczycie sami…

Kiedy sytuacja z każdą minutą się pogarsza, przyjaciółmi wstrząsa paraliżujący strach, a ich wzajemne relacje stają się coraz bardziej napięte, gracz musi spróbować zachować zimną krew i nauczyć się w okamgnieniu podejmować decyzje, które pozwolą bohaterom przeżyć, lub doprowadzą ich do zguby. Wszystkie wybory, jakich dokona gracz, wcielając się w każdego z ośmiorga przyjaciół – nawet te z pozoru trywialne i nieistotne – wpłyną na ich losy i ukształtują unikalną opowieść.

To działania gracza zdecydują o tym, kto przeżyje do świtu i przetrwa grozę czyhającą w Until Dawn.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake