W Dying Light: The Following powraca tryb „Be the Zombie”

Już we wtorek odbędzie się premiera naprawdę dużego rozszerzenia do Dying Light. Oprócz nowej mapy, historii czy nowości w rozgrywce, otrzymamy także odświeżony tryb „Be the Zombie”, w którym czwórka śmiałków poluje na przerażającą bestię.

Poniżej zapoznacie się ze stosowną informacją prasową oraz obejrzycie zwiastun trybu „Be the Zombie” w The Following.

Asymetryczny tryb PvP z Dying Light „Be the Zombie” powraca w Dying Light: The Following, aby odsłonić nowy wymiar rozgrywki 4v1. Tak jak zostało to ukazane w zwiastunie, rozgrywka stała się jeszcze bardziej dynamiczna i brutalna ze względu na pojazdy terenowe „buggy” oraz nową mapę, która pozwala graczom na opracowanie zupełnie nowej taktyki walki zarówno jako ocaleńcy jak i Nocni Łowcy.

Tryb ‘Be the Zombie’ w rozszerzeniu to zupełnie inna rozgrywka i to nie tylko ze względu na buggy oraz nowe środowisko, ale także z uwagi na zmiany w balansie postaci, które przygotowaliśmy dla Nocnych Łówców – tłumaczy Producent Tymon Smektała. Wszystko to składa się na zupełnie nowe doświadczenie, które zaskoczy nawet weteranów trybu „Be the Zombie” – dodaje Smektała.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake