W Far Cry 5 zwiedzimy nie tylko Montanę, ale również Wietnam i… Marsa

Faktem jest, że informacja o rozszerzeniach do Far Cry 5 oraz zawartości przepustki sezonowej pojawiła się na początku marca, ale jakoś nas ominęła, a więc nadrabiamy zaległości, szczególnie, że do Montany przeniesiemy się już za tydzień. Najważniejszą informacją jest to, iż nadchodzący Far Cry otrzyma trzy duże rozszerzenia, z czego przynajmniej jedno – jeśli nie wszystkie – będzie tak zwariowane jak Blood Dragon do FC3.

W dodatkach bowiem powalczymy z zombiakami w siedmiu różnych scenariuszach napisanych przez twórcę filmów klasy B (rozszerzenie Dead Living Zombies), przeniesiemy się do czasów wojny w Wietnamie, aby powalczyć z żołnierzami Wietkongu (Hours of Darkness) oraz powstrzymamy inwazję pająkopodobnych obcych na Marsie (Lost on Mars). Zwiastun oraz obrazki ze wszystkich trzech rozszerzeń obejrzycie poniżej.

Co więcej, jeśli zaopatrzymy się w przepustkę to zagramy w Far Cry 3 Classic Edition. Ubisoft zaplanował także edytor map w postaci Far Cry Arcade, gdzie będzie można stworzyć plansze do samotnych czy sieciowych zabaw i to nie tylko z modeli dostępnych do tej pory w serii, ale także tych widywanych w innych grach wydawcy, jak seriach Assassin’s Creed czy Watch Dogs.

Far Cry 5 ukaże się 27 marca.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers