W poszukiwaniu nadprzyrodzonych zjawisk! Zwiastun Little Devil Inside

Little Devil Inside to niezależna produkcja tworzona od 2015 roku przez studio Neostream, która już niedługo ukaże się na PS5 i PS4. W tytule zwiedzimy świat stylizowany na epokę wiktoriańską, gdzie szukać będziemy szukać nadprzyrodzonych zjawisk, jednocześnie walcząc o przetrwanie – czy to ścierając się z potwornymi oponentami czy szukając niezbędnego do przeżycia pożywienia. Tytuł będzie więc grą akcji z elementami RPG i survivalu. Zobaczcie zwiastun wprost ze State of Play.

Śledź żywot szlachetnego najemnika w tajemniczym świecie

Akcja gry toczy się w erze zbliżonej do wiktoriańskiej, w której istnieją stworzenia, potwory i inne tajemnicze formy życia. Little Devil Inside to stylowa akcja i przygoda od niezależnego producenta Neostream Interactive.

Profesor miejscowego uniwersytetu zatrudnia Cię do pomocy w badaniach. Masz sprawdzać i opisywać aktywności paranormalne, o których donoszą ludzie, a które rzadko uznawane są za prawdziwe zagrożenie. предложения банков

Ruszaj na ryzykowne i niebezpieczne misje, bierz udział w zadaniach pobocznych, przeżyj niespodziewane wydarzenia, przemierzaj i odkrywaj świat, w którym trwa właśnie rewolucja przemysłowa. Zrób wszystko, aby przetrwać i wypełnić zlecenia.

playstation.com

 

Zostaw komentarz