W sierpniu powrócimy do feudalnej Japonii – na wyspę Iki! Rozszerzenie wraz z wersją reżyserską Ghost of Tsushima zapowiedziane

Sony ogłosiło właśnie, że w sierpniu będziemy mieli okazję odwiedzić wyspę Iki za sprawą fabularnego rozszerzenia do znakomitego Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch. Dodatek wejdzie w skład wydania reżyserskiego (Director’s Cut), które ukaże się zarówno na PS4, jak i PS5. Wydanie reżyserskie zaoferuje również japoński lip sync, a na najnowszej konsoli otrzymamy m. in. wsparcie DualSense, szybsze ładowanie, usprawniony dźwięk oraz – docelowo – rozdzielczość 4K i 60 fps-ów.

Wspomniane rozszerzenie z kolei, jak wspomniałem, zaprowadzi nas na leżącą niedaleko Tsushimy, wyspę Iki. Jin podąży tam, kierowany doniesieniami o mongolskiej inwazji, jednakże szybko zostanie wplątany w konflikt mający podłoże osobiste.

Poniżej zobaczycie zwiastun wydania reżyserskiego. I teraz tak – jeśli macie Ghost of Tsushima na PS4, uaktualnienie do wydania reżyserskiego (a więc także dostęp do rozszerzenia) kosztować będzie $19,99, a do wersji PS5 – $29,99. Aktualizacja wydania reżyserskiego PS4 do PS5 to z kolei wydatek $9,99, natomiast kupując grę po raz pierwszy zapłacicie $59,99 (PS4) lub $69,99 (PS5). Powyższe oznacza, że nie będzie możliwości darmowej aktualizacji.

Ghost of Tsushima Director’s Cut ukaże się 20 sierpnia.

Zostaw komentarz