[AKTUALIZACJA] Wszystkie dodatki do Battlefield 1 ujawnione

Electronic Arts ujawniło wszystkie cztery duże rozszerzenia, które w najbliższych miesiącach otrzyma tryb sieciowy Battlefield 1. Pierwszy dodatek – „Nie przejdą” – ukaże się już w marcu.

Poniżej zapoznacie się z krótkimi opisami każdego z rozszerzeń oraz obejrzycie stosowne grafiki. O najbliższym dodatku więcej przeczytacie tutaj.

NIE PRZEJDĄ

Premiera dodatku „Nie przejdą” jest już naprawdę blisko. Wciel się w nieustraszonego żołnierza armii francuskiej. Zwyciężaj w zaciętych starciach wokół kotła Verdun i zejdź w głębiny Fortu de Vaux, gdzie w wypełnionych gazem korytarzach toczy się barbarzyński bój. Weź udział w największym pancernym ataku Wielkiej Wojny nad rzeką Aisne.

W IMIĘ CARA

Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutych lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.

NIESPOKOJNE WODY

Bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej – niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.

APOKALIPSA

Weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.

AKTUALIZACJA @ 03.03:

Pojawił się także zwiastun pierwszego rozszerzenia – „Nie przejdą”:

Zostaw komentarz

Na tapecie
A Plague Tale: Innocence