Wybierz GRĘ 2017 ROKU!

Wybierz GRĘ 2017 ROKU!

Nastał w końcu ten dzień, ostatni dzień kolejnego, tym razem 2017 roku. Roku, w którym ponownie ograć mogliśmy wiele wspaniałych tytułów, poczynając od potrafiącego przestraszyć Resident Evil 7: Biohazard, samurajskiego „soulsa” Nioh i walczącej z maszynami Aloy w Horizon Zero Dawn, przez równie zmechanizowane i zarazem piękne NieR: Automata, kolejną kosmiczną przygodę w Mass Effect Andromeda, odkurzonego jamraja Crasha, psychoanalityczne Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz szkolą Personę 5, a kończąc na wyprawach do starożytnego Egiptu w Assassin’s Creed Origins lub do Indii w Uncharted Lost Legacy czy ściganiu się za kierownicą Gran Turismo Sport. Nie wspominając o kolejnych częściach Call of Duty, Destiny, Injustice, Knacka, Star Wars Battlefront, Tekkena, Śródziemia, Wolfensteina… Przyszedł jednak czas, aby wybrać tę najwspanialszą grę.

Poniżej znajdziecie listę aż trzydziestu gier z 2017 roku i to od Was zależy, która z nich zostanie tą najlepszą w kończącym się właśnie roku. Przyznamy się, że początkowo miało być to siedemnaście gier, ale jednak tych głośnych i dobrych było na tyle dużo, że nie chcieliśmy niektórych po prostu wyrzucać, pozbawiając ich możliwości zdobycia Waszych głosów. Mimo to wybór w poniższej ankiecie jest po części subiektywny. W związku z przyjętymi przez nas zasadami, pewne tytuły – jak coroczne gry sportowe czy mniej popularne w Polsce produkcje – pominęliśmy, tak samo jak gry epizodyczne, rozszerzenia (nawet te fabularne), reedycje HD czy kolekcje. Na liście nie znajdziecie więc FIFY 18, Okami HD, Wipeout: Omega Collection lub świetnych dodatków do Nioh, a jedynie pełnoprawne, nowe marki lub kontynuacje tych już znanych. Oczywiście, z jednym sentymentalnym wyjątkiem – dla Crasha.

Głosowanie potrwa do 16 stycznia, wtedy też ogłosimy zwycięzcę. Gry ułożone są alfabetyczne, a Wy głosować możecie na jedną lub kilka pozycji jednocześnie. Let’s vote!

Zostaw komentarz

Na tapecie
Assassin's Creed Odyssey