Yu walczy z tyfonami i ratuje ludzkość. Poznajcie bohatera Prey

Bethesda opublikowała nowy zwiastun Prey, który przybliża nam postać głównego bohatera – Yu. Jest on ostatnią, i jedyną, nadzieją ludzkości. Kim jest? Jakimi mocami i bronią może władać? Jakich dokona wyborów? I kto jeszcze jest na Talosie I? Obejrzyjcie klip, żeby poznać odpowiedzi na te wszystkie pytania.

Zanim jednak to zrobicie przeczytajcie dalszą częśc informacji prasowej, którą otrzymaliśmy od polskiego wydawcy gry, firmę Cenega. Premiera Prey nastąpi 5 maja 2017 roku

Załóż uniform TranStaru, weź w ręce broń i korzystaj z nieziemskich mocy, aby przemierzyć opanowaną przez obcych stację kosmiczną i ocalić ludzkość. Prócz zwalczania zagrożenia ze strony tyfonów na Talosie I, odkrywaj prawdę o swojej tożsamości. Początkowo Morgan jest zagadką. Dokonując wyborów, to ty zdecydujesz, kim się stanie. Czy uratujesz pozostałych przy życiu członków załogi Talosa I? Czy zdecydujesz się zainstalować więcej mocy obcych i jednocześnie wpłynąć na swoją ludzką stronę? A przede wszystkim, jak przetrwasz ataki zabójczych tyfonów, które na ciebie polują? Każda decyzja, jaką podejmiesz, może wpłynąć na całą rozgrywkę.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers