Za tydzień pierwszy z serii dodatków do Obcego

Za tydzień pierwszy z serii dodatków do Obcego

Obcy: Izolacja zadebiutował na rynku dwa tygodnie temu i jeśli skończyliście już grę to niedługo będziecie mieli okazję włożyć płytkę ponownie do czytnika. 29 października zadebiutuje pierwszy z pięciu dodatków do gry.

Nazwa rozszerzenia to Corporate Lockdown i zawierać będzie trzy nowe mapy do trybu Przetrwania. Wcielimy się w członka kierownictwa firmy Seegson, który został opuszczony przez swoich przełożonych. Ponadto, otrzymamy tryb Gaunlet, który polegać będzie na przejściu wszystkich trzech map za jednym razem. Zapoznajcie się z opisem Corporate Lockdown od polskiego wydawcy gry:

W ‘Corporate Lockdown’, gracze wcielają się w jednego z członków kierownictwa firmy Seegson, który odkrywa, że został opuszczony przez swoich przełożonych. Wiedząc, że Torrens jest w drodze, planuje swoją ucieczkę, chcąc załapać się na pokład statku, zabierając ze sobą rozkodowane dane Nostromo. Ucieczka stanowi też dla niego okazję by rozwiązać kilka niezałatwionych spraw… Na trzech nowych mapach – ‘Severance’, ‘Scorched Earth’ i ‘Loose Ends’ – gracze mogą ze sobą rywalizować poprzez internetowe tabele rankingowe, starając się uzyskać jak najkrótszy czas ucieczki lub jak najwyższy wynik w wykonywaniu zadań pobocznych i znajdywaniu przedmiotów. Nowością w ‘Corporate Lockdown’ jest dodany tryb Gauntlet, gdzie gracze mogą próbować zdobyć jak najwyższe miejsce w rankingu przechodząc wszystkie trzy mapy za jednym zamachem, nie dając się przy tym ani razu zabić.

Każdy z kolejnych dodatków oferować będzie nowe spojrzenie na wydarzenia, które miały miejsce na stacji Sevastopol przed przybyciem zespołu Weyland-Yutani, nową grywalną postać, unikalny zestaw przedmiotów i nowy tryb gry.

Informację otrzymaliśmy od firmy Cenega.

Zostaw komentarz