Zapowiedziano Destiny 2. Pierwsze szczegóły i zwiastun

Zapowiedziano Destiny 2. Pierwsze szczegóły i zwiastun

Tak jak się spodziewano, w mijającym tygodniu zapowiedziano kontynuację Destiny. W Destiny 2 wcielimy się w Strażników, którzy będą mieli za zadanie bronić ludzkości i walczyć z Czerwonym Legionem, który opanował jej jedyny dom – Ziemię. Poznajcie szczegóły produkcji oraz zobaczcie pierwszy zwiastun.

Zanim jednak przeczytacie poniższą ścianę tekstu – będącą informacją prasową przesłaną do nas przez polskiego dystrybutora cdp.pl – i obejrzyjcie trailer, zapiszcie sobie datę premiery gry – 8 września. Co więcej, ten sam dystrybutor, który podesłał nam informację, w pełni spolonizuję grę, zaś wersja tytułu na PlayStation 4 otrzyma ekskluzywne dodatki.

Studio Bungie i wydawca Activision Publishing oficjalnie zapowiedzieli Destiny 2, kontynuację globalnego hitu Destiny, gry akcji FPP, która zabrała graczy w pełną rozmachu i przygód misję obrony ludzkości przed anihilacją. Opublikowany dziś oficjalny zwiastun daje przedsmak fabuły gry, koncentrując się na jej bohaterach. W akcji grę będzie można zobaczyć po raz pierwszy 18 maja, podczas transmitowanej online sesji rozgrywki. W planach pokazowej gry znajdzie się miejsce na wiele ciekawych, pełnych akcji aktywności charakterystycznych dla całkiem nowej, imponującej skalą przygody, która czeka na graczy.

Premiera pierwszego Destiny była największą w historii konsol. Destiny 2 otworzy kolejną generację na ten wypełniony akcją wszechświat – powiedział CEO Activision, Eric Hirshberg. – Dzięki niesamowitemu talentowi, jaki wnoszą do produkcji nasi partnerzy w Bungie, możemy jeszcze bardziej skupić się na naszym celu, którym jest uczynienie Destiny 2 jeszcze większym sukcesem i zjednanie jeszcze szerszej rzeszy fanów. Posłuży temu niezrównana mechanika akcji FPP, nowa, fascynująca opowieść, wspaniałe postaci i wiele nowych rozwiązań, które sprawią, że wejście w świat gry będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Po raz pierwszy dedykowaną sobie wersję gry otrzymają gracze PC. Destiny 2, przeskakując oczekiwania stawiane poprzedniczce, zmieni docenioną już przez graczy grę w serię o jeszcze większej skali i znaczeniu.

CEO Bungie Pete Parsons dodaje: – Ostatnie trzy lata były dla Bungie niesamowitą inspiracją i źródłem wielkiej satysfakcji. Wszyscy czuliśmy się wzruszeni obserwując, jak miliony graczy na całym świecie wykuwa w Destiny niezapomniane wspomnienia, czyniąc z gry swoją pasję i ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. Nie możemy się doczekać, by kontynuować wraz z nimi tę podróż. Z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym podzielimy się ze światem nową historią i zaprosimy graczy do jej odkrywania. Wraz z nadchodzącą, planowaną na lato Betą Destiny 2 usłyszymy o wrażeniach z rozgrywki milionów graczy z całego świata, którzy dostaną szansę odkrycia pierwszych kart kroniki nowych przygód, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich. Z nadejściem 8 września, wraz z naszymi partnerami z Activision, z dumą i wielkimi emocjami oddamy w ręce graczy pełne doświadczenie premierowej wersji Destiny 2.

W Destiny 2 azyl ludzkości, jakim było ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadł, a jego ruiny okupuje nowy, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią znaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy stworzy swą postać zwaną Strażnikiem, jednego z wybrańców chroniących ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną przed zadaniem opanowania nowych umiejętności, zdobycia potężnych broni, zjednoczenia sił strzegących miasta i wspólnego uderzenia w przeciwnika, by odzyskać stracony dom.

Oficjalny zwiastun Destiny 2 ukazuje dwóch dowódców sił Strażników, którzy starają się poderwać do walki ludność miasta w pełnej pasji (i niepozbawionej sarkazmu) przemowie. W Destiny 2 gracze odpowiedzą na ich wezwanie i wyruszą na spotkanie z całkiem nową przygodą, pełną nieznanych zakątków naszego Układu Słonecznego, które czekają jeszcze na odkrycie przez śmiałków zdolnych podjąć się rozlicznych nowych, zróżnicowanych misji. Niemal każdy typ gracza – preferujący rozgrywkę solową, kooperację czy współzawodnictwo – znajdzie coś dla siebie w rozległym, wiecznie rozwijającym się i ekscytującym uniwersum Destiny 2.

Linia produktów obejmować będzie także pakiet Destiny 2 + przepustka do przyszłych rozszerzeń, Edycję Limitowaną oraz Edycję Kolekcjonerską, w której znajdzie się praktyczna torba z logo Destiny 2, przepustka na dodatki, cyfrowa zawartość premium oraz pudełko kolekcjonerskie z motywem rasy Cabal.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Dragon Ball Z: Kakarot