Zapowiedziano zremasterowane Dark Souls

Aby osłodzić nam oczekiwanie na kolejną „soulsową” grę od From Software, w minionym tygodniu zapowiedziano wydanie zremasterowanego pierwszego Dark Souls, które oryginalnie zadebiutowało w 2011 roku. Jest to świetna wiadomość, szczególnie, że wiele osób przygodę z serią zaczęła później i ciężko im było potem wrócić do jedynki, której największą bolączką była strona techniczna.

Teraz o technikalia nie musimy się martwić, gdyż gra działać będzie płynnie, a na PS4 Pro otrzymamy animację w 60 klatkach na sekundę oraz rozdzielczość 4K. Dark Souls Remastered zadebiutuje 25 maja, a za jego przygotowanie odpowiedzialne jest polskie studio QLOC.

Jednocześnie, wraz z wydaniem Dark Souls Remastered na PS4 dostępna będzie cała trylogia, w związku z czym Namco Bandai planuje wydanie Dark Souls Trilogy Box, czyli kolekcji zawierającej trzy gry ze wszystkimi dodatkami oraz m. in. ścieżkę dźwiękową oraz figurkę rycerza podtrzymującego książki. Cena zestawu powoduje jednak, że nie trafi on do każdego fana serii – Trilogy Box kosztować będzie ponad 1.500 zł.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake