Zwiastun Dragon Ball Xenoverse

Wiadomość niżej obejrzeć możecie pierwszy zwiastun czwartej odsłony bijatyki osadzonej w świecie Naruto. To jednak nie jedyne starcia w konwencji mangi i anime, które przyjdzie nam rozegrać w przyszłym roku. Zawalczymy także bohaterami Dragon Balla.

Dragon Ball Xenoverse zadebiutuje już 13 lutego na PS3 i PS4. Poniżej zapoznacie się z informacją prasową opisującą cechy gry oraz z nowym zwiastunem.

Gra wraca do korzeni serii dzięki nowemu trybowi gry. Zawodnicy będą walczyć o tytuł najsilniejszego wojownika na świecie na Mistrzostwach Świata zwanych także Budokai Tenkaichi! Ten zupełnie nowy tryb gry będzie dostępny w Toki Toki City i pozwoli graczom wziąć udział w ogromnej, szalonej bijatyce, w której stawką jest tytuł mistrza i specjalne nagrody! Czy Twoja postać okaże się wystarczająco dobra, aby pokonać starych mistrzów, takich jak Hercule i Tien? Albo stawić czoła uwielbianym przez graczy Vegito czy Goku w postaci Super Saiyan 3 lub Super Saiyan 4?

  • AWATAR – zupełnie nowa postać budowana zgodnie z wolą gracza. Wybierz Ziemianina, Majina, Saiyana, Nameczanina lub członka klanu Frieza i ruszaj na pole walki!
  • „SYSTEM MISTRZÓW” – rozważnie wybierz, która z oryginalnych postaci ma zostać twoim „Mistrzem”, od twojej decyzji będą zależały twoje umiejętności i rodzaj treningu. Twój „Mistrz” będzie również interweniował podczas walk!
  • NOWE ŚRODOWISKO GRY – zegar, który kiedyś się zatrzymał, znacznie tykać ponownie w tajemniczym, futurystycznym mieście Toki Toki!
  • TOKI TOKI – spotkaj się w jednym miejscu z 300 graczami z całego świata, by walczyć, wykonywać zadania i świetnie się bawić!
  • NOWE POSTACIE – Mira, sztuczny twór dążący do zostania najpotężniejszą istotą we wszechświecie; Towa, mroczny naukowiec pochodzący ze świata demonów; Najwyższy Kai Czasu, bóstwo, które po raz pierwszy objawiło się 75000000 lat temu i połączyło się z ptakiem zwanym TokiToki, potężną formą życia potrafiącą tworzyć czas!
  • TENKAICHI BUDOKAI – weź udział w największym turnieju sieciowym, czy będziesz wystarczająco silny, by pokonać obecnego czempiona?!
  • POSTACIE Z DRAGON BALL GT – do walki dołączają Goku i Vegeta w swoich formach Super Saiyan 4!
  • SILNA INSPIRACJA – Tytuł czerpie garściami z jednej z najbardziej znanych serii gier.
  • POPRAWIONA ROZGRYWKA – Odkryj szybki i wymagający techniki potężny styl walki.
  • MIMIKA TWARZY – Wojownicy będą zmieniali wyraz twarzy w czasie potyczek.

Zostaw komentarz

Na tapecie
God of War Ragnarök